Detoks antysmogowy dla skóry nocą - Eisenberg Paris

22:27


Eisenberg Paris - luksus i wiedza zamknięte w małych słoiczkach. 

Kto raz użył tych kosmetyków będzie wiedział o czym pisze. Wśród moich znajomych na przestrzeni dosłownie kilku lat niebywale wzrosła świadomość i rozpoznawalność tej marki. Jeszcze kilka lat temu, gdy używałam pierwszego kosmetyku tej marki i pisałam o nim (np tu o idealnym oczyszczaniu), nikt niemal o tej marce nie słyszał. Dziewczyny pytały - a skąd jest, czy warto kupić, a jakie składy itp. Mówiąc teraz - używałam świetnego kremu Eisenberg Paris, większość znajomych pisze i mówi - to oczywiste, to Eisenberg...

Krem Eisenberg Paris - Soint Anti-Stress Pielęgnacja Przeciwstresowa

Żyjąc w zabieganym społeczeństwie, które wiecznie nie ma czasu na odpoczynek a co dopiero napisać na prawidłową pielęgnację szukamy czegoś, co szybko zregeneruje naszą skórę, a także zmniejszy skutki tego, co jest związane z życiem w dużych miastach i naszym stylem życia - stresem, zabieganiem, brakiem snu. 

Krem Eisenberg Paris - Soint Anti-Stress Pielęgnacja Przeciwstresowa

Pielęgnacja przeciwstresowa Eisenberg Paris ma 3 podstawowe zadania - usuwa toksyny, łagodzi podrażnienia na skórze i nawilża ją. Specjalna opatentowana Formula Trio-Molecular rozpuszcza się na skórze po nałożeniu kremu. Połączenie Masła Karite i Bisabololu łagodzi skórę i daj poczucie przyjemnego odprężenia. Przyjemność nakładania rośnie jeszcze bardziej po chwili w trakcje wchłaniania się kremu. Dodatkowo przyjemny zapach relaksuje jeszcze bardziej. 

Krem Eisenberg Paris - Soint Anti-Stress Pielęgnacja Przeciwstresowa

Efekt? Skóra jest delikatna, nawilżona, podrażnienia dnia codziennego znikają. Kosmetyk dedykowany jest do skóry podrażnionej i niedoskonałej. Normalizuje i przeciwdziała niekorzystnym reakcjom naszej skóry na stres,. A kto go dziś nie ma jest  najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem! ;)

Krem Eisenberg Paris - Soint Anti-Stress Pielęgnacja Przeciwstresowa

Krem Eisenberg Paris - Soint Anti-Stressto wyjście  na przeciw potrzebom naszych czasów. Nasza skóra tak jak i resztę narządów przez stres i zanieczyszczenia starzeją się szybciej niż kiedyś, dlatego kremy nie powinny już tylko nawilżać ale działać dogłębniej, bardziej kompleksowo. Taki właśnie jest preparat Eisenberg Paris Soint Anti-Stress...

Krem Eisenberg Paris - Soint Anti-Stress Pielęgnacja Przeciwstresowa
Ten produkt możecie kupić w Polsce wyłącznie w perfumeriach Sephora.pl Jeśli jesteście ciekawi jego ceny, to odsyłam Was na stronę.
You Might Also Like

3 komentarze

Wpisy na blogu są jak uśmiech - nigdy ich za wiele ;) Wszystkie są dla mnie bardzo cenne.
Jest mi miło, że odwiedzasz Pracownie, mam nadzieje, że się tu zadomowisz... :)
Pozdrawiam ciepło,
E.

Popular Posts

Obserwuj mnie na Fashiolista