Akcja Całym sercem z kobietami i KONKURS

16:00

Mary Kay uświadomiła mi jak bardzo pomijany jest problem chorób serca u kobiet. Marka promuje akcję Calym sercem z kobietami, by wzbudzić czujność kobiet i wesprzeć Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Z. Religii. A dla Was mam z tej okazji konkurs, w którym do wygrania są 3 zestawy po 2 róże (to z ich sprzedaży część pieniądze ze sprzedaży trafia do fundacji). Dobro powraca!...

Mary Kay - Całym sercem z Kobietami, Wypiekany Róż do Policzków
Nie wiem czy Wy wiecie (bo ja nie miałam pojecia), że choroby układu krążenia są najczęśtszą przyczyną śmierci kobiet w Polsce... Na choroby wieńcowo -naczyniowe umiera aż 250 kobiet dziennie  (czyli więcej niż z powodu raka piersi!). 1/3 z tej liczby umiera z powodu zawału, którego objawy są trudniejsze do wyłapania właśnie u pań niż u panów...

Mary Kay - Całym sercem z Kobietami, Wypiekany Róż do PoliczkówNajgorsze jest to, że symptomy mogą być mylone z objawami grypy, niestrawnosci lub stresu - czyli ból ramienia, karku promieniujący do żuchwy lub pleców, może wystąpić poczucie osłabienia, duszność, bóle w nadbrzuszu czy wymioty. Niby nic wielkiego, a jednak... to właśnie sprawia, że rozpoznanie stanu przedzawałowego u kobiet trwa średnio aż 30min dłużej niż u meżczyzn! Marka Mary Kay chce zwrócić uwage na ten problem, pokazać jakie objawy mu towarzyszą i uczulić kobiety, by wiedziały od czego może zacząć się zawał. Do tej pory mówiło się, że jest to problem głównie mężczyzn. Dobrze, że teraz uświadamia sie także nas - kobiety, że my też jesteśmy zagrożone...
Koniecznie obejrzyjcie film towarzyszący kampanii:


Mary Kay - Całym sercem z Kobietami, Wypiekany Róż do Policzków Giving Heart i Kind Heart
Mary Kay uruchomiła stronę www.sercemzkobietami.pl na której znajdują sie objawy zawału, czynniki ryzyka choroby a także profilaktyki chorób serca. Marka stworzyła produkt - Wypiekany Róż do Policzków, którego część dochodu ze sprzedaży trafia na konto Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Z. Religi. To piękny cel i dlatego chce Wam dzis te róże zaprezentować, a nawet 3 zestawy po takie 2 róże trafia do 3 z Was... O tym poniżej...

Mary Kay - Całym sercem z Kobietami, Wypiekany Róż do Policzków


Róże Wypiekane do Policzków od Mary Kay dostepne są w 2 pięknych kolorach - wpadającym w pomarańcz Giving Heart i róż Kind Heart. Róże mają miękką, przyjemną konsystencję. Z łatwością nakłada się je pędzlem i łączy ze sobą. Mozecie zobaczyc poniżej jak piękną poświatę pozostawiają na skórze. Trzymają sie cały dzień. A i wyglądają niezwykle przyjemnie (mi troche przypominają te serduszka Too Faced), bo która z nas nie chciałaby używać różu w kształcie serca. To własnie to serce ma nam przypominać, by nie lekceważyć objawów zawału i powiedzieć o tym bliskim nam kobietom.

Oba róże możecie kupic na stronie Mary Kay w cenie 85zł/6,5g
Mary Kay - Całym sercem z Kobietami, Wypiekany Róż do Policzków

K O N K U R S
Z okazji całej akcji Mary Kay Polska - Całym Sercem z Kobietami chciałabym, abyscie i Wy mogły dać bliskiej dla siebie kobiecie taki róż, który bedzie przypominał jej o profilaktyce, a także moze sprawi, że zobaczy jakie są symptomy zawału serca u kobiet...
Mozecie wygrac łącznie na wszytskich konałach Pracowni Porannych Przyjemnosci 3 zestawy po 2 róże z kolekcji limitowanej Mary Kay - 2 biorąc udział na Facebooku (https://www.facebook.com/PracowniaPorannychPrzyjemnosci/), 2 biorąc udział na Instagramie pod wpisem konkursowym (https://www.instagram.com/pracowniaprzyjemnosci/) i 2 biorąc udział tu na blogu udział w konkursie pod tym postem w komentarzach. Macie więc aż 3 szanse, żeby wygrać!...

Konkurs Mary Kay - Całym sercem z Kobietami, Wypiekany Róż do Policzków
Co należy zrobić, aby wygrać 1 z 3 zestawów wypiekanych róży z limitowanej kolekcji Mary Kay? 

1. Być obserwatorem danego nośnika (Jeśli bierzecie udział w konkursie na Instagramie, to musicie być obserwatorami mojej Pracowni na Instagramie, jeśli chcecie wygrać pudry na Facebooku to musicie obserwować Pracownię na Facebooku, a jeśli na blogu, to trzeba być obserwatorem Pracowni na blogu).

2. W dniach 3.07 - 14.07 do godz . 23:59 odpowiedzieć na pytanie - CZYM JEST DLA CIEBIE KOBIECOŚĆ - może to być krótka odpowiedź, opis, historia etc.

3. Aby zwiększyć swoje szanse możecie brać udział na 3 nośnikach Pracowni - blogu, FB i Instagramie pisząc tę samą lub różne odpowiedzi w tych 3 miejsach pod postami konkursowymi...

4. 3 wybrane osoby (po 1 z Instagrama, FB i bloga) wybiorę w ciągu 7dni od zakończenia konkursu. Wygrane osoby będą miały 7 dni na podesłanie swoich danych do wysyłki, po tym czasie mogę wybrac kolejną osobę, która bedzie miała 7 dni na podsłanie swoich danych wysyłkowych - imienia, nazwiska, adresu i nr telefonu.

Regulamin:
Organizatorem rozdania/konkursu jest blog Pracownia Porannych Przyjemności.
2. Rozdanie trwa od 03.07.2017r do 14.07.2017r, wyniki zostaną podane w ciągu 7 dni.
3. Wysyłka wygranej nagrody nastąpi od producenta - marki Mary Kay i nastąpi tak szybko jak to możliwe. Wysyłam tylko na terenie Polski (mogę przesłać do kogoś z rodziny, jeśli jesteście spoza PL).
4. Należy być pełnoletnim aby wziąć udział w rozdaniu bądź uzyskać zgodę rodziców ;)
5. Biorąc udział w rozdaniu akceptujesz warunki Regulaminu i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych ( Dz.U.Nr.133 pozycja 883 z późn.zm.) Wyrażasz również zgodę na opublikowanie Twojego pseudonimu i e-maila na kanałach Facebook, Instagram i blog, których właścicielem jest Pracownia Porannych Przyjemności.
6. Rozdanie nie jest konkursem w rozumieniu Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
7. Organizator konkursu wybierze według subiektynej oceny jego zdaniem najciekawsze 3 odpowiedzi na jego Facebooku, Instagramie i blogu, a ich twórcy otrzymają od marki Mary Kay po 2 róże wypiekane z limitowanej kolekcji Mary Kay.
8. Reklamacje należy zgłaszać na maila podanego na stronie Pracowni Porannych Przyjemności najpóźniej w przeciągu 14 dni od zakończenia konkursu.
9. Nagrody nie mogą zostać wymienione na wartości pieniężne. 


Mary Kay - Całym sercem z Kobietami, Wypiekany Róż do Policzków


You Might Also Like

3 komentarze

 1. Kobiecość to cała ja! Wszystko co jest związane ze mną to w moim rozumieniu Kobiecość - wygląd, ubiór, charakter, zachowanie! Na to składa się wszystko, każdy dzień, każda chwila, każde wyzwanie. Od początku do końca, od głowy do stóp, wszystko co drzemie w kobiecie to KOBIECOŚĆ :)

  Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Kobiecość to elegancja, klasa i wielozadaniowość. To wielka siła zamknięta w delikatnym ciele. To gotowość do poświęcenia, wyrzeczeń, ale też waleczność gdy wymaga tego sytuacja. Kobiecość to subtelność i drapieżność jednocześnie, wola i ogromna moc walki o siebie i swoich bliskich. Kobiecość to coś, co ma każda z nas :)
  IG: jakakolwiekja :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kobiecość to moja mama, która potrafi naprawiać zepsuty kran w swojej ulubionej sukience i nikomu nic do tego. Kobiecość to moja babcia, która uśmiecha się jak nastolatka, gdy opowiadam jej sprośne kawały. Kobiecość to moja siostra-rekin biznesu, która wychowuje dwójkę dzieci, a i tak potrafi znaleźć czas dla wszystkich i na wszystko. Kobiecość to moja chrześnica, która w wieku 5 lat wie czego chce, a obecnie nie chce już nosić różowego. Kobiecość to moja przyjaciółka, która swój uśmiech i optymizm potrafi przelać na każdego - nawet na sąsiada, co zwykle nie odpowiada na nasze "Dzień dobry". Kobiecość to wreszcie ja, stawiająca na ŚWIADOME WYBORY i JAKOŚĆ ŻYCIA - zawsze i tyczy się to wielu kwestii, również wyboru kosmetyków.

  OdpowiedzUsuń

Wpisy na blogu są jak uśmiech - nigdy ich za wiele ;) Wszystkie są dla mnie bardzo cenne.
Jest mi miło, że odwiedzasz Pracownie, mam nadzieje, że się tu zadomowisz... :)
Pozdrawiam ciepło,
E.

Popular Posts

Obserwuj mnie na Fashiolista