Malują i pachną - nowe lakiery Polish Flowers

07:00


Sense&Body - to polska firma, która przygotowała w tym roku ciekawą propozycję lakierów dla tych, którzy lubią gadżety w temacie paznokci.
Czemu są wyjątkowe? Kolekcja Polish Flowers oprócz tego, że maluje paznokcie jak każdy lakier ma w sobie coś wyjątkowego...

Sense&Body - lakiery Polish Flowers


Sense&Body - lakiery Polish Flowers
Lakiery Polish Flowers oprócz tego, że malują paznokcie, pozostawiają na nich piękny aromat inspirowany zapachem polskich kwiatów - różą, tulipanem czy magnolią. Kolekcja liczy 8 lakierów w tym top coat i bazę. Odcienie to głównie czerwienie w wielu wariacjach i jeden neutralny ecru. 
Polish Flowers mają średni co do grubości pędzelek, którym łatwo się manewruje na paznokciu. Już 1 warstwa wystarczająco pokrywa płytkę. Sense&Body - lakiery Polish Flowers
Kolory są intensywne, pojemność duża, łatwość nakładania - na plus. Jedynym negatywem, jaki wobec tego kosmetyku mogę mieć, to zarzut wobec trwałości lakieru. Na moich paznokciach lakier ścierał się przy ich końcówkach po 2 dniach od pomalowania, przy jednej warstwie lakieru. Wystarczyło wtedy pomalować paznokcie dodatkową warstwą i były znów jak świeżo pomalowane. 
Lakiery możecie kupić w sklepie internetowym producenta Panakotasklep.pl lub w wybranych drogeriach. 

cena: 20zł/1szt 


Sense&Body - lakiery Polish Flowers


You Might Also Like

4 komentarze

Wpisy na blogu są jak uśmiech - nigdy ich za wiele ;) Wszystkie są dla mnie bardzo cenne.
Jest mi miło, że odwiedzasz Pracownie, mam nadzieje, że się tu zadomowisz... :)
Pozdrawiam ciepło,
E.

Popular Posts

Obserwuj mnie na Fashiolista