Bobbi Brown - Pretty Powerful czyli jak zdobyć pewność siebie

19:00

Pisałam Wam już w poście Makijaż wg Bobbi Brown - książka "Perfekcyjny makijaż dla wszystkich od początkujących do profesjonalistów" o jednej z książek mojej guru od makijażu Bobbi Brown. 
Pretty Powerfull to książka zdecydowanie inna od poprzednio przeze mnie recenzowanej. Nie jest ona o makijażu sensus stricto. Jest o kobietach.

Bobbi Brown - Pretty Powerful
Książka Pretty Powerful opowiada o mocy jaką mają w sobie kobiety. 
Początek książki poświęcony jest radom makijażowym - jak się malować, znajdziemy w nim opis najważniejszych produktów do makijażu z podpowiedzią na co zwracać uwagę przy ich zastosowaniu.   
Bobbi Brown - Pretty Powerful
Pretty Powerful to książka przedstawiająca historie wielu kobiet, które opisują swoje historie - kim są, co je wyróżnia, co daje im siłę. Bobbi Brown dzieli całość na poszczególne typy kobiecej urody i w każdej z nich znajdziemy podpowiedzi, jak naszą urodę możemy podkreślić.
Bobbi Brown - Pretty Powerful
Widzimy na przykładzie poszczególnych pań jak wyglądają przed i po pomalowaniu - makijaże nie są przerysowane, są przygotowane tak, by podkreślać w urodzie to, co w nas wyjątkowe.
Mnie w książce zachwyciły cytaty malowanych kobiet, które przypominają, że każda z nas jest wyjątkowa, że jesteśmy silne, bo jako kobiety pokonujemy wiele przeciwności losu, że powinnyśmy sie trzymać razem i się wspierać.
Bobbi Brown - Pretty Powerful

Bobbi Brown - Pretty Powerful
Biorąc te książkę do ręki nie wiedziałam czego mogę się spodziewać po niej. Kończąc ją przypomniałam sobie wiele trików dotyczących malowania i podkreślania moich atutów, które na nowo wcieliłam do codziennego makijażu. Przed wszystkim jednak książka spełniła swoje założenia - zainspirowała mnie, dodała pewności siebie, przypomniała jak silna jestem i co mnie wzmacnia.
Bobbi Brown - Pretty PowerfulYou Might Also Like

7 komentarze

 1. Zainteresowała mnie ta pozycja :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ze wspieraniem się, to kobiety mają spory problem. Nie wszystkie, ale jednak. Fajnie byłoby jakby ta książka coś zmieniła. Zdjęcia piękne. Nawet poprzeglądać warto :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwszą Bobbie Brown mam - druga chcę mieć:).

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie bym się z nią zapoznała :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chętnie bym się z nią zapoznała :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie bym się z nią zapoznała :)

  OdpowiedzUsuń

Wpisy na blogu są jak uśmiech - nigdy ich za wiele ;) Wszystkie są dla mnie bardzo cenne.
Jest mi miło, że odwiedzasz Pracownie, mam nadzieje, że się tu zadomowisz... :)
Pozdrawiam ciepło,
E.

Popular Posts

Obserwuj mnie na Fashiolista