KONKURS - wygraj zestawy kosmetyków Pantene wzmacniające włosy i świetne akcesoria!

18:00

Kochani, razem z marka Pantene mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania będą ciekawe nagrody, a wśród nich zestawy kosmetyków Pantene Ochrona Przed Wypadaniem Włosów, a także gadżety marki (notatnik) i akcesoria do włosów (szczotka i opaska).

Poznaliście już tą serię do włosów Pantene w artykule, który niedawno pojawił się w PPP. Teraz także i Wy będziecie się mogli cieszyć zdrowymi i mocnymi włosami.

Zadanie jest proste. Musicie odpowiedzieć na pytanie - Jaka jest Twoja ulubiona fryzura i dlaczego właśnie ją lubicie? Jeśli będziecie mieli ochotę, podeślijcie zdjęcie fryzury zrobione telefonem lub aparatem.

A zatem - do dzieła!

Wybiorę aż 3 najfajniejsze / najciekawsze odpowiedzi :)


Pantene Ochrona Przed Wypadaniem Włosów

Pod tekstem o tym, że zaczęłam dbać o włosy i próbuje je zregenerować dzięki kuracji od Pantene Ochrona Przed Wypadaniem Włosów sporo osób pisało, że zazdrości mi, bo sami macie problemy ze zniszczonymi i łamiącymi się włosami. Dzięki Pantene będziecie mogli tworzyć nowe, niesamowite fryzury bez obaw o wypadanie i łamanie się włosów podczas szczotkowania.


Co możecie wybrać?:

Nagroda I: szczotka do włosów Pantene, notatnik Pantene, ozdoba do włosów Marta Ruta dla Pantene i zestaw produktów Pantene Ochrona Przed Wypadaniem włosów

Nagroda II: notatnik Pantene, ozdoba do włosów Marta Ruta dla Pantene i zestaw produktów Pantene Ochrona Przed Wypadaniem włosów

Nagroda III: notatnik Pantene i zestaw produktów Pantene Ochrona Przed Wypadaniem włosówDodaj napis

Kochani, do dzieła. Co trzeba zrobić by wygrać?
- być publicznym obserwatorem mojego bloga lub obserwatorem na Facebooku
- napisać w komentarzu poniżej lub na Facebooku pod zdjęciem informującym o konkursie "Jaka jest Wasza ulubiona fryzura i dlaczego ją właśnie lubicie najbardziej"
- dla bardziej kreatywnych - bierzcie szczotki w dłoń i zróbcie zdjęcie tej fryzury - zdjęcie prześlijcie na maila ina_1986@o2.pl w tytule wpisując KONKURS PANTENE lunb pod wpisem informującym o konkursie na Facebooku: https://www.facebook.com/PracowniaPorannychPrzyjemnosci


Konkurs trwa od 18.12.2014r do 28.12.2014r. do końca dnia, a wyniki zostaną podane już do 30.12.2014r!!!

POWODZENIA :)Regulamin konkursu Pantene Pro-V na blogu pracowniaporannychprzyjemnosci.blogspot.com
§ 1. Konkurs
1. Konkurs, o którym mowa w niniejszym regulaminie (zwany dalej „Konkursem”) jest skierowany do podmiotów: osoby fizyczne, będące konsumentami w rozumieniu art. 22 ustawy kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r. Nr 16 poz. 93 z późn. zm.), przebywające na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (zwanych dalej „Uczestnikami”).
§ 2. Organizatorzy Konkursu
1. Organizatorem Konkursu jest autor bloga pracowniaporannychprzyjemnosci.blogspot.com, zwany dalej „Autorem Bloga”. Autor Bloga działa na zlecenie Agencji.
2. Fundatorem nagród w konkursie jest firma Procter&Gamble Sp. z o. o.
3. Przed wzięciem udziału w Konkursie każdy Uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem. Udział w Konkursie będzie równoznaczny z akceptacją Regulaminu Konkursu.
4. Regulamin Konkursu jest dostępny na stronie pracowniaporannychprzyjemnosci.blogspot.com
§ 3. Zasady konkursu
1. Konkurs odbywa się na terenie Rzeczpospolitej Polskiej na blogu pracowniaporannychprzyjemnosci.blogspot.com (dalej: „Konkurs”). Konkurs skierowany jest do osób fizycznych, które w dniu jego rozpoczęcia ukończyły 18 lat, posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkują na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
2. Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla obserwatorów bloga pracowniaporannychprzyjemnosci.blogspot.com
3. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora, Fundatora oraz osoby współpracujące z tymi podmiotami w sposób stały na innej podstawie niż stosunek pracy, a także członkowie ich najbliższych rodzin, tj. wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, rodzice małżonków i osoby pozostające z nimi w stosunku przysposobienia.
4. Zadanie Konkursowe polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie: „Jaka jest Twoja ulubiona fryzura i dlaczego ją właśnie lubisz?” Odpowiedź powinna być umieszczona i przesłana w komentarzu do konkursowego posta na blogu pracowniaporannychprzyjemnosci.blogspot.com lub pod zdjęciem o konkursie na Facebooku https://www.facebook.com/PracowniaPorannychPrzyjemnosci 
5. Konkurs trwa od 18.12.2014 do 28.12.2014, do godz. 23:59.
6. Nagrodami w konkursie są: 
-  I nagroda: szczotka do włosów Pantene, notatnik Pantene, ozdoba do włosów wykonana przez Martę Rutę i zestaw produktów Pantene Ochrona Przed Wypadaniem Włosów.
-  II nagroda: notatnik Pantene, ozdoba do włosów wykonana przez Martę Rutę i zestaw produktów Pantene Ochrona Przed Wypadaniem Włosów.
-  III nagroda: notatnik Pantene  i zestaw produktów Pantene Ochrona Przed Wypadaniem Włosów.
Wartość jednego zestaw to ok. 80 zł brutto.

§ 4. Rozstrzygnięcie konkursu i zasady przyznawana nagród
1. Spośród wszystkich komentarzy Autor Bloga wybierze 3 najciekawsze odpowiedzi.
2. Ocena dokonywana przez Autora Bloga w kontekście wyboru zwycięzców będzie całkowicie subiektywna.
3. Wyłonienie laureatów przez Autora Bloga nastąpi nie później niż do 30.12.2014 r.
4. Uczestnicy, którzy wygrali nagrody zostaną poinformowani przez Autora bloga poprzez umieszczenie jednoznacznego komentarza w głównym poście związanym z konkursem.
5. Po wyłonieniu laureatów powinni się oni z kontaktować z Autorem bloga poprzez adres e-mail ina_1986@o2.pl, nie później jednak niż w terminie do 05.01.2014 r. Po tym terminie laureat nagrody traci do niej prawo.
6. Treść wiadomości, o której mowa w ust. 5 powinna zawierać co najmniej: imię i nazwisko, adres pocztowy, pod który powinna zostać wysłana nagroda, nr telefonu komórkowego lub stacjonarnego.
7. Nie podanie którejkolwiek z informacji wskazanych w ust. 6 skutkuje utratą prawa do otrzymania nagrody.
8. W przypadku, gdy zdobywcą Nagrody będzie jakakolwiek osoba, która nie spełnia warunków wskazanych w niniejszym Regulaminie, osoba taka traci prawa do nagrody, a w wypadku ujawnienia tego faktu po jej doręczeniu osoba ta będzie zobowiązana do jej zwrotu.

§ 5. Rozstrzygnięcie konkursu i zasady przyznawania nagród
1. Nagrodami w konkursie są:
-  I nagroda: szczotka do włosów Pantene, notatnik Pantene, ozdoba do włosów Marta Ruta dla Pantene i zestaw produktów Pantene Ochrona Przed Wypadaniem Włosów.
-  II nagroda: notatnik Pantene, ozdoba do włosów Marta Ruta dla Pantene i zestaw produktów Pantene Ochrona Przed Wypadaniem Włosów.
-  III nagroda: notatnik Pantene  i zestaw produktów Pantene Ochrona Przed Wypadaniem Włosów.

2. Organizator oświadcza, że każda z nagród rzeczowych – szczotki do włosów, ozdoby do włosów, notatniki oraz kosmetyki Pantene Pro-V są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych na zasadzie art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.
3. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na inne nagrody oraz na ekwiwalent pieniężny.
4. Nagrody zostaną przesłane zwycięzcom za pośrednictwem firmy kurierskiej na adres i dane wskazane w treści wiadomości, o której mowa w §4 ust. 6, w terminie do 14 dni roboczych od otrzymania danych adresowych zwycięzców.
5. Podczas wydania nagrody laureat będzie zobowiązany do okazania osobie wydającej nagrodę dokumentu ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość zwycięzcy (dowód osobisty, paszport, dokument prawa jazdy).
6. Otrzymanie nagrody, o której mowa w ust. 1 laureat potwierdzi poprzez podpisanie protokołu odbioru, który będzie miał przy sobie pracownik firmy kurierskiej, bądź inna uprawniona osoba.
7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika, a w szczególności w przypadku podania błędnych danych, zmiany danych Uczestnika, o której nie został poinformowany lub w przypadku niespełnienia przez Uczestnika warunków, o których mowa w niniejszym Regulaminie. W takiej sytuacji nagroda pozostają własnością Fundatora.

You Might Also Like

8 komentarze

 1. Moja ulubiona fryzura to rozpuszczone,lekko pofalowane włosy:) W takiej fryzurze czuję się bardzo wygodnie,na luzie:) Łatwo,szybka i pasuje mi:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja ulubiona fryzura to luźny koczek http://3.bp.blogspot.com/-t_P-exaccHM/Ue64iwPphOI/AAAAAAAABQs/RqkDp6tPOgo/s400/LU%C5%BBNY+KOK.jpg niezawodny gdy mam bad hair day :) dodatkowo po wypuszczeniu pasm przy policzkach i podpięciu spinką/kokardką uważam, że fryzura nadaje uroku :)) no i odkąd zostałam włosomaniaczką nie rozstaję się z koczkami :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapach benzyny. Podróż w nieznane. Wolność. Pęd przed siebie i ostre zakręty. Ulubiony styl mojej fryzury powstaje za każdym razem gdy oddaję się swojej pasji - jeździe motocyklem. Moje krótkie włosy, zawsze niesforne najlepiej układają się gdy idę na kompletny żywioł, targa nimi wiatr a kręta droga czochra na różne strony. Artystyczny nieład zastępuję wyrażeniem Niezdyscyplinowane ogarnięcie. Takie włosy delikatnie muśnięte pocałunkiem słońca, podtapirowane ciepłym wiatrem i przygładzone lekkim deszczykiem są stylem, który podkreśla we mnie kobiecość z pazurem i naturalność z domieszką nonszalancji.

  OdpowiedzUsuń
 4. płaski kucyk - grzeczny, pozwala zebrać włosy z twarzy i nie ciśnie

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja ulubiona to krótka fryzurka z wielkim bałaganem na głowie :) Szybka stylizacja,łatwa w wykonaniu i trwała :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny wpis. Będę na pewno tu częściej.

  OdpowiedzUsuń

Wpisy na blogu są jak uśmiech - nigdy ich za wiele ;) Wszystkie są dla mnie bardzo cenne.
Jest mi miło, że odwiedzasz Pracownie, mam nadzieje, że się tu zadomowisz... :)
Pozdrawiam ciepło,
E.

Popular Posts

Obserwuj mnie na Fashiolista