Bobbi Brown - Nowy podkład Long-Wear Even Finish Foundation dla cery tłustej

23:11


Naturalne krycie i 12-godzinna trwałość.

Najlepszą rzeczą w podkładzie Long-Wear Even Finish Foundation SPF 15 jest to, że nikt nie będzie wiedział, iż masz go na sobie. W przeciwieństwie do większości długotrwałych podkładów, które tworzą efekt maski, ta wyjątkowa formuła wygląda całkowicie naturalnie. Zapewnia bardzo przyjemne uczucie, nawilża i daje krycie od średniego po pełne aż do 12 godzin.
Długotrwały podkład o naturalnie wyglądającym wykończeniu od dawna znajdował się na liście życzeń Bobbi. Aby wprowadzić to marzenie w życie, Bobbi wraz ze swoim zespołem przetestowała ponad dziesięć różnych wersji formuły, aby odkryć idealny balans pomiędzy substancjami błonotwórczymi, poziomem pigmentów i substancjami zmiękczającymi, które nawilżają skórę i zapewniają jej świeży wygląd. Po wielomiesięcznych pracach nad składem, Bobbi i jej zespół znaleźli zestaw zapewniający idealne, naturalnie wyglądające krycie od rana do wieczora.
Podkład ten został opracowany dla osób, które mają tłustą skórę lub żyją w gorącym, wilgotnym klimacie. Stosujcie go z jednym z naszych beztłuszczowych kremów nawilżających, a możecie być pewni, że wasza skóra będzie wyglądać świeżo i nieskazitelnie przez cały dzień.
Jak to działa

Poddane obróbce pigmenty zawarte w formule znajdują się w zmiękczającym żelu, tworząc jedwabistą i lekką teksturę, która wygląda całkowicie naturalnie i zachowuje kolor.
Idealna ilość substancji zmiękczających połączonych z substancjami błonotwórczymi wyróżnia tę długotrwałą formułę, nadając jej lekką, wyjątkową teksturę, dzięki czemu skóra wygląda i czuje się jak skóra przez pełne 12 godzin – bez nieprzyjemnego uczucia suchości czy napięcia

  • Efekt rozproszenia światła wyrównuje koloryt skóry i natychmiast optycznie zmniejsza linie, zmarszczki i pory.
  • Gliceryna i masło shea zapewniają skórze nawilżenie przez cały dzień.
  • Aby chronić skórę przed uszkodzeniami w przyszłości, formuła zawiera szerokie spektrum ochrony UVA/UVB SPF 15 oraz przeciwutleniacze w postaci witamin C i E.
  • Krycie pozwala skórze oddychać, jest elastyczne i naprawdę dopasowane do skóry.

 
 
Wywiad z Bobbi Brown: Podkład Long-Wear Even Finish Foundation SPF 15
Co zainspirowało cię do stworzenia długotrwałych produktów?
Inspiracją dla mojej linii produktów Long-Wear były potrzeby zapracowanych kobiet, które mają zaledwie kilka minut na wykonanie rano makijażu i chcą, aby wyglądał on dobrze przez cały dzień. Jest to jedna z naszych ulubionych linii produktów, ponieważ produkty te posiadają łatwą do aplikacji teksturę i są niezwykle długotrwałe. Formuły te utrzymują się na skórze przez cały dzień lub wieczór, bez potrzeby ponownej aplikacji czy poprawek.
Dlaczego stworzyłaś podkład Long-Wear Even Finish Foundation SPF 15?
Już od dawna chciałam stworzyć długotrwały podkład, ale nie byłam zadowolona z formuł, które sprawiały, że skóra wyglądała jak maska. Moim celem było stworzenie podkładu, który wyglądałby jak skóra i pozostawał nieskazitelny od rana do wieczora. Po przetestowaniu ponad 10 formuł, w końcu znalazłam tę idealną. Long-Wear Even Finish Foundation SPF 15 PA + przyjemnie się nosi, posiada odpowiadający kolorytowi skóry kolor, który się nie zmienia i utrzymuje się na skórze przez cały dzień.
Czym różni się Long-Wear Even Finish Foundation SPF 15?
W przeciwieństwie do większości długotrwałych formuł, ta posiada łatwą w aplikacji teksturę, która jest super przyjemna i nawilżająca, dzięki czemu skóra wygląda i czuje się jak skóra.
Jaki jest najlepszy sposób aplikacji tego podkładu?
Przed nałożeniem podkładu przygotuj skórę, nakładając beztłuszczowy lub lekki krem nawilżający. Do nałożenia Long-Wear Even Finish Foundation SPF 15 PA+ użyj pędzla do podkładu lub gąbeczki, koncentrując się zwłaszcza na miejscach przetłuszczających się lub zaczerwienionych wokół nosa, ust i na czole; nie nakładaj podkładu palcami. Sebum z palców może łączyć się z podkładem i wpływać na wygląd i trwałość produktu.
Kto może stosować Long-Wear Even Finish Foundation SPF 15?
Podkład ten został opracowany dla wszystkich, którzy mają tłustą skórę lub żyją w gorącym, wilgotnym klimacie.Za kulisami: Long-Wear Even Finish Foundation SPF 15

Co sprawia, że Long-Wear Even Finish Foundation SPF 15 jest długotrwały?


Long-Wear Even Finish Foundation SPF 15 PA+ posiada nadzwyczajną zdolność przywierania do skóry, nie tworząc przy tym efektu maski. Zawartość substancji zmiękczających połączonych ze składnikami błonotwórczymi wyróżnia tę formułę, zapewniającą krycie od średniego do pełnego, a jednocześnie sprawia, że skóra czuje się dobrze i naturalnie przez 12 godzin. Ta wyjątkowa mieszanka tworzy miękki, naturalny woal koloru, który przepuszcza powietrze, jest elastyczny i naprawdę dostosowany do skóry. Sproszkowane cząsteczki absorbujące sebum pomagają zapobiegać powstawaniu wyprysków, są odporne na pot i wilgoć.
Dzięki czemu ta nowa formuła wygląda tak naturalnie na skórze?


Nawilżający żel i mieszanka substancji pochłaniających wilgoć sprawiają, że podkład nie obciąża skóry i gładko się w nią wtapia, dając niewidoczne i pozbawione porów wykończenie. Efekt rozproszenia światła wyrównuje koloryt skóry, jednocześnie optycznie zmniejszając linie, zmarszczki i pory.
W jaki sposób podkład nawilża i chroni skórę przed negatywnymi czynnikami środowiska?
Gliceryna, bardzo silnie przyciągająca wilgoć, przyciąga i zatrzymuje wilgoć w skórze, podczas gdy masło shea naprawia naturalną barierę wilgoci, zapewniając skórze odprężenie i nawilżenie. Aby chronić skórę przed przyszłymi uszkodzeniami, formuła zawiera szerokie spektrum UVA/UVB SPF 15 oraz przeciwutleniacze w postaci witaminy C i E.
Wskazówki i tricki Bobbi dotyczące kolekcji Long-Wear Eye Collection i podkładu Long-Wear Even Finish Foundation SPF 15
Bobbi dzieli się swoimi ulubionymi wskazówkami i trickami, jak poprawnie stosować nowy Long-Wear Even Finish Foundation SPF 15 i Long-Wear Eye Collection, aby uzyskać świeży i ładny wygląd.

You Might Also Like

3 komentarze

Wpisy na blogu są jak uśmiech - nigdy ich za wiele ;) Wszystkie są dla mnie bardzo cenne.
Jest mi miło, że odwiedzasz Pracownie, mam nadzieje, że się tu zadomowisz... :)
Pozdrawiam ciepło,
E.

Popular Posts

Obserwuj mnie na Fashiolista